KMS KUBA
 

HAKKIMIZDA

Yüksek Performanslı Örme İmalat Makineleri ve Düz Örme Makinelerinin Üretimini ve Satışını İstanbul’daki Tesislerimizde, 1976 yılından beri, seçkin kadromuz ve ileri teknoloji CNC Tezgahları ile yapmaktayız

Ürün Çeşitlerimiz, Geniş yelpazede Bobin Sarma Makineleri olmak üzere, Remayöz Makineleri, Buharlı Ütü Makineleri, Teğel Makinesi, Kalite Kontrol Makinesi, ve Kesim Motorundan oluşmaktadır.

Makinelerde kullanılan tüm parçalar üstün üretim ve montaj teknolojileri kullanılarak hazırlanmış ve özenle montajı yapılarak tamamlanmıştır. Ve yine Makinalarımızın üretiminde dikkat ettiğmiz konuların başında, kolay ve verimli kullanım özelliği gelir.

KMS KUBA Makineleri tüm dünyada kullanıldıkları örme fabrikalarında günlük üretim hatlarında, kalitesini üst seviyedeki performansı ile ispatlamıştır. Herbir KMS KUBA Makinesi Yüksek Standartta KMS Mühendisliği aşaması ve sıkı bir kalite kontrol işleminden sonra satışa sunulur.

KMS KUBA ismi tüm Dünyada, Örme Makinası ve Örme Giyim Üretim Makinaları sahasında, Kalite ve Yüksek Performans anlamındadır. Azami etkin kullanım,
fiyat- performans uygunluğu ve avantajı, evrensel anlayış ve son derece pratik kullanım sistemi: İşte bu öncelikler Makinelerimizin tasarım ve üretim esaslarını belirlemektedir.

Bizim bu sahada en önemli ölçümüz, Müşterilerimizin memnuniyeti ve başarısıdır

 

Montaj Kitapçığı

Ürün Montaj Kitapçığı İçin Tıklayınız...
[ Yenileniyor ]

Ürün Tanıtım Filmleri

Ürünlerimizin Video Slayt Tanıtımı İçin Tıklayınız...
[ Yenileniyor ]

E-Mail Listesi
Yenilikler hakkında bilgi almak için E-Mail adresinizi ekleyiniz...
[ Yenileniyor ]
Hızlı Erişim
Açılış Sayfam Yap
Favorilere Ekle
E-Mail Gönder